Psiecko.eu

Shop

O Nas

Psiecko.eu – miejsce, gdzie pasja do zwierząt spotyka się z kreatywnością,
a miłość do psów staje się inspiracją do tworzenia unikalnej odzieży.

Matt & Natt - początek przygody

Nazwa „Psiecko” zrodziła się w naszych sercach, gdy adoptowaliśmy naszego wiernego towarzysza, szaloną mieszankę Border Collie z Labradorem- Tobbiego. Inspiracją do nazwy stały się spontaniczne określenia używane przez nas podczas codziennych chwil z naszym psem.

Tobby stał się nie tylko naszym wiernym towarzyszem, ale także inspiracją do stworzenia marki, której celem jest oddanie hołdu psom poprzez oryginalne wzory na odzieży. Dla nas to nie tylko marka odzieżowa, to również wyraz naszej pasji do spędzania czasu z naszymi psami i dzielenia się tą radością z innymi miłośnikami czworonogów.

Wierzymy, że nawiązywanie pozytywnych relacji z psem to klucz do harmonii i szczęścia, które tworzą niesamowite więzi. 

Nasze ubrania są nie tylko wyrazem miłości do psów, ale także przypominają, jak ważne są te niewerbalne więzi, które tworzymy z naszymi przyjaciółmi. Psiecko to nie tylko moda, to także manifestacja głębokiego szacunku do relacji człowiek-pies.

Pomysł na nadruki wziął się z najciekawszych sytuacji, w których widzieliśmy psy lub jak inni właściciele chcieliby przedstawiać swoje pociechy. Kształty, kolory, linie i wzory, którymi ozdabiamy nasze ubrania, doskonale oddają charakter każdego psa. Chcemy, aby nasi klienci mogli nosić nasze ubrania z dumą, przypominając sobie o swoich małych i dużych przyjaciołach oraz o wartościach, jakie płyną z budowania pozytywnych relacji z naszymi futrzanymi towarzyszami.

 

Dołącz do naszej społeczności, nosząc ubrania, które nie tylko opowiadają historię o przyjaźni, radości i niekończącej się miłości do psów, ale także inspirują do budowania silnych, pozytywnych więzi z naszymi czworonogimi przyjaciółmi.

Zapraszamy do odkrywania świata Psiecko i dzielenia się z nami miłością do psów w najbardziej stylowy sposób!